Strona internetowa dla BetaClean – firmy sprzątającej z Krakowa

BetaClean to firma, która świadczy profesjonalne usługi związane z utrzymaniem czystości na terenie województwa małopolskiego (Kraków), a w przypadku niektórych rodzajów sprzątania specjalistycznego także w Katowicach i okolicach. Oferuje szeroki zakres usług przeznaczonych zwłaszcza dla Klientów biznesowych: sprzątanie po budowie, mycie kostki brukowej i elewacji, sprzątanie biur, obsługa porządkowa wspólnot mieszkaniowych, obsługa terenów zielonych.

Zakres prac na stroną internetową:

  • Zaplanowanie struktury strony internetowej
  • Projekt warstwy wizualnej
  • Copywriting - stworzenie treści
  • Optymalizacja pod wyszukiwarkę Google

Modernizacja strony internetowej, zgodnie z oczekiwaniami Klienta, miała na celu z jednej strony odświeżenie szaty graficznej, a z drugiej spowodować lepszą widoczność witryny w wyszukiwarce Google.

W oparciu o w oparciu o uzyskane informacje na temat oferty BetaClean, dokonaliśmy analizy stron internetowych konkurencji, wytypowaliśmy szereg najważniejszych słów kluczowych, a następnie zaplanowaliśmy nową strukturę strony oraz jej makietę. W kolejnym kroku przygotowaliśmy nowy layout witryny. Po naszej stronie leżało także przygotowanie wszystkich tekstów na stronę.

Wdrożenie nowego wyglądu strony zostało połączone z podpięciem certyfikatu SSL, instalacją narzędzi Google Search Console i Google Analitycs oraz wykonaniem stosownych przekierowań z dotychczasowych adresów podstron, na nowe.

Ponadto, dla firmy BetaClean wykonaliśmy także spójny ze stroną www projekt ulotki składanej na 3 (do środka, w kształcie litery C) do formatu DL.


BetaClean Firma Sprzątająca Kraków

POTRZEBUJESZ STRONĘ LUB POZYCJONOWANIE? ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE.


Zadzwoń do nas 501 243 634 , napisz wiadomość z zapytaniem na biuro@a1komputery.pl lub wypełnij poniższy formularz. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i nieszablonowe pomysły. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.


    Administratorem jest A1 Komputery Emil Wiatrak. Polityka prywatności.