Strona internetowa dla Usługi BHP Paweł Kamiński

USŁUGI BHP PAWEŁ KAMIŃSKI to firma, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej na terenie województwa mazowieckiego (głównie Warszawa), ale również na terenie całego kraju. Oferta firmy obejmuje szeroki zakres usług BHP i PPOŻ, w tym między innymi: wstępne i okresowe szkolenia BHP, szkolenia przeciwpożarowe, kursy pierwszej pomocy, obsługa BHP (audyty BHP, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowego), obsługa PPOŻ (Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy i legalizacja sprzętu ppoż., audyty PPOŻ), tworzenie instrukcji BHP, usługi doradcze.

Zakres prac na stroną internetową:

 • Doradztwo przy wyborze adresu strony oraz hostingu
 • Zaplanowanie struktury strony internetowej
 • Projekt warstwy wizualnej
 • Copywriting - stworzenie treści
 • Optymalizacja pod wyszukiwarkę Google

Firma wcześniej nie posiadała strony internetowej. Stworzenie strony www, miało na celu należytą prezentację firmy w internecie za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej. Z uwagi na rozwój firmy USŁUGI BHP PAWEŁ KAMIŃSKI, prócz celów wizerunkowych, powstanie strony miało również za zadanie zwiększenie widoczności firmy lokalnie – w taki sposób, aby do firmy spływało więcej zapytań od potencjalnych Klientów z Wołomina i okolic. Jako główną frazę wybrano: BHP Wołomin oraz szkolenie BHP Wołomin

W pierwszym etapie współpracy, pomogliśmy Klientowi w zakupie domeny internetowej oraz usług hostingowych. Następnie w oparciu o informacje uzyskane od zleceniodawcy, dokonaliśmy analizy stron internetowych konkurencji, wytypowaliśmy szereg najważniejszych słów kluczowych oraz zaplanowaliśmy strukturę strony. Po stworzeniu makiety, przygotowaliśmy layout witryny. Po naszej stronie leżało także przygotowanie wszystkich tekstów na stronę.


USŁUGI BHP PAWEŁ KAMIŃSKI

Wdrożenie strony internetowej zostało połączone z podpięciem certyfikatu SSL, instalacją narzędzi Google Search Console i Google Analitycs oraz wykonaniem stosownych przekierowań z dotychczasowych adresów podstron, na nowe. Jednym z celów powstania strony, było osiągnięcie czołowych miejsc w Google na lokalne frazy związane z usługami firmy bez późniejszego pozycjonowania. Po kilku tygodniach od wdrożenia strony, w naturalny sposób, firma uzyskała czołowe (pozycje od 1 do 10) na najważniejsze dla firmy frazy.

Sprawdzenia pozycji dokonaliśmy w na przełomie lipca i sierpnia 2021. Wyglądały one następująco:

 • BHP Wołomin – 1 pozycja
 • usługi bhp – 1 pozycja
 • szkolenia bhp wołomin - 1 pozycja
 • szkolenie bhp wołomin - 1 pozycja
 • doradztwo bhp warszawa – 8 pozycja
 • usługi bhp warszawa – 10 pozycja

Pozycje oraz widoczność strony bhpkaminski.pl pomimo braku jej pozycjonowania stale rosną, co widać nie tylko w statystykach strony, ale również w zewnętrznych narzędziach takich jak np. Senuto:

bhpkaminski widocznosc

POTRZEBUJESZ STRONĘ LUB POZYCJONOWANIE? ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE.


Zadzwoń do nas 501 243 634 , napisz wiadomość z zapytaniem na biuro@a1komputery.pl lub wypełnij poniższy formularz. Jesteśmy otwarci na nowe projekty i nieszablonowe pomysły. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.


  Administratorem jest A1 Komputery Emil Wiatrak. Polityka prywatności.