Serwis komputerowy Kobyłka

Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne 787 999 504

Serwis komputerowy Kobyłka

Naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne

787 999 504

Jesteś z Kobyłki i właśnie zmagasz się z awarią sprzętu komputerowego? Firma A1 Komputery to właściwy adres. W ramach naszych usług związanych z serwisem komputerowym, obsługujemy firmy oraz osoby prywatne, które na terenie Kobyłki poszukują wsparcia zawodowego informatyka.

Wybierz preferowaną formę wsparcia:

  • Chcę oddać komputer do serwisu komputerowego
  • Chcę, żeby informatyk do mnie przyjechał
  • Chcę pomoc zdalnej informatyka

Nie wiesz jaka pomoc w Twoim przypadku będzie najbardziej odpowiednia? Skontaktuj się telefonicznie: 787 999 504

Masz problemy z komputerem? Potrzebujesz pomocy informatyka? Serwis komputerowy A1 zlokalizowany w Wołominie służy pomocą przy naprawach wszelkich typów komputerów.

Zdobywane nieustannie od 2008 doświadczenie w serwisie komputerów pozwala nam szybko i sprawnie naprawiać laptopy, typowe komputery stacjonarne (biurowe – desktop), jak i urządzenia AiO (All In One) oraz komputery spod szyldu „jabłuszka”, czyli marki Apple. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 787 999 504, albo dostarcz urządzenie do naszej siedziby: A1 Serwis Komputerowy Wołomin, ul. Kościelna 5/7.

A1 Komputery – serwis komputerowy

ul. Kościelna 5/7, 05-200 Wołomin

Godziny otwarcia 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku

Inne dni i godziny po uzgodnieniu telefonicznym: 787 999 504


Pokaż na mapie

Serwis laptopów i komputerów stacjonarnych

Większość osób z Kobyłki często bywa w Wołominie, który jest stolicą powiatu. Czemu o tym piszemy? Ponieważ nasz stacjonarny serwis komputerowy jest zlokalizowany właśnie w Wołominie, a dokładniej w samym jego centrum przy ul. Kościelnej 5/7 (okolice Biblioteki i sklepu Pepco i pizzerii DaGrasso). Dojazd z Kobyłki to zatem kwestia kilku minut.

Jeśli masz awarię komputera, która wymaga dostarczenia sprzętu do serwisu, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. Udzielimy fachowego wsparcia w zakresie naprawy laptopa lub serwisu komputera stacjonarnego zarówno pod względem problemów z programami, jak i w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Naprawiamy laptopy po zalaniu i po upadku. W razie konieczności wystawiamy opinie dla ubezpieczycieli. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym laptopów wszystkich marek. Mieszkańcom Kobyłki naprawiamy urządzenia wszystkich wiodących producentów komputerów przenośnych: Lenovo, Dell, Acer, Asus, HP, Toshiba, Apple i innych.


Serwis laptopów

Usługi informatyczne z dojazdem do Kobyłki

Jeśli poszukujesz rozwiązania z gatunku: pomoc komputerowa, usługi komputerowe, pogotowie informatyczne która polega na przyjeździe do Twojego domu/mieszkania/firmy w Kobyłce, to mamy w ofercie również takie rozwiązanie. Skuteczna wizyta serwisanta kosztuje zazwyczaj od 150 zł. Jednak nie każdy rodzaj usterki Twojego komputera lub laptopa da się naprawić na miejscu, podczas wizyty serwisanta w Kobyłce. Niektóre wymagają dostarczenia urządzenia do serwisu komputerowego, a inne, z uwagi na czasochłonność są ekonomicznie nieuzasadnione (taniej będzie naprawić komputer w serwisie). Usługi z dojazdem doskonale sprawdzają się gdy zlecenie dotyczy na przykład podłączenia i konfiguracji drukarki, instalacji routera lub poprawy zasięgu sieci WiFi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej usłudze pomocy informatycznej z dojazdem do Kobyłki odwieź stronę: pogotowie komputerowe.
Zadzwoń: 787 999 504

Komputerowa pomoc zdalna dla mieszkańców Kobyłki

Wsparcie informatyka na odległość, to usługa, która jest bardzo wygodna zarówno dla zamawiającego, jak i dla serwisanta. Może być świadczona o różnych porach dnia (także poza standardowymi godzinami pracy). Doskonale się sprawdza przy usuwaniu usterek związanych z błędami programów (Płatnik, WAPRO, Subiekt i innymi programami „do faktur”), kłopotów z drukowaniem lub skanowaniem, a nawet z optymalizacją systemu operacyjnego. Aby nawiązać jednorazowe połączenie zdalne wystarczy umówić się z nami na połączenie, które odbywa się przez aplikację TeamViewer (link do naszego programu). Jeśli chcesz wiedzieć więcej o pomocy komputerowej na odległość odwiedź podstronę: pomoc zdalna.
Zadzwoń: 501 243 634

Sklep komputerowy

Jako A1 Komputery zajmujemy się również sprzedażą części komputerowych, akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Wołominie kupisz lub zamówisz nowe i używane komputery oraz laptopy, tusze i tonery do drukarek, myszki, klawiatury, monitory, karty pamięci, dyski wewnętrzne i zewnętrzne i wiele innych. Sklep komputerowy Wołomin ul. Kościelna 5/7. Część naszej oferty znajduje się na stronie: sklep.

Informatyk Kobyłka

Jeśli mieszkasz w Kobyłce, lub firma którą reprezentujesz ma na terenie tego miasta siedzibę, nasze usługi informatyczne są zdecydowanie dla Ciebie. Pomożemy Ci w wielu kwestiach natury informatycznej (komputerowej) – od serwisu laptopów, przez naprawę komputera PC, odzyskanie danych, sprzedaż części komputerów oraz tuszy i tonerów, aż po stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego i jego pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz reklamę płatną Google Ads. Informatyk Kobyłka.

Serwis komputerowy A1 Komputery gwarantuje fachową naprawę, modernizację i składanie komputerów stacjonarnych oraz pogwarancyjny serwis laptopów wszystkich marek. Sprawdź też: serwis komputerowy Wołomin.