Strona Ślubna


Chcesz zaskoczyć gości na Twoim ślubie i weselu?
Internetowa strona ślubna z pewnością zaimponuje wszystkim zaproszonym na tę wyjątkową uroczystość!

Ułatw sobie organizację ślubu i wesela


Strona ślubna to nie tylko ekskluzywny gadżet. To przydatne narzędzie, dzięki któremu oszczędzicie sporo czasu, tak cennego przy organizacji najważniejszego z Waszych dotychczasowych dni.

Lista prezentów – system rezerwacji


Za pośrednictwem strony ślubnej Wasi goście będą mieli możliwość zadeklarowania jaki prezent z Waszej listy, Wam kupią. Nie chcielibyście przecież dwa razy dostać tej samej książki, płyt, czy porcelany. Jedną z możliwości strony ślubnej jest dodanie listy wymarzonych prezentów wraz z możliwością ich rezerwacji przez gości.

Potwierdzenie przybycia na wesele


Im bliżej ślubu i wesela, tym młodzi mają mniej czasu. A przecież na salę weselną trzeba podać liczbę gości. Internetowy formularz potwierdzenia obecności dla gości weselnych ułatwi Wam zapanowanie nad potwierdzeniami.

Interaktywne zaproszenie


Indywidualna strona ślubna to także estetyczna prezentacja najważniejszych informacji o Waszym dniu. Powie Waszym gościom nie tylko kiedy odbędą się uroczystości, ale także gdzie oraz jakie macie preferencje co do prezentów ślubnych.

Ułatw gościom udział w Tym Dniu


Twoja strona ślubna może zawierać szereg przydatnych funkcji nie tylko dla Was, przyszłych małżonków, ale także dla Waszych gości.

Zaimponuj pięknym wyglądem


Strona ślubna będzie w pełni indywidualna, dopasowana do stylu w jakim zdecydowaliście się zrobić zaproszenia i przystroić salę.

Ułatw przybycie


Przydatną funkcją strony będzie umieszczenie na niej wskazówek dojazdu na ślub oraz do miejsca gdzie będzie odbywało się przyjęcie weselne.

Udziel informacji


Za pośrednictwem strony, możesz uniknąć wielokrotnego udzielania tej samej odpowiedzi. Po prostu poinformuj gości przez stronę jak wyglądają kwestie związane z noclegami, albo z poprawinami.

A po ślubie…

Po tym, jak powiecie sobie sakramentalne TAK zmieni się nie tylko Wasz dotychczasowy świat. Może również zmienić się Wasza strona. Po ślubie i weselu możecie ją wykorzystać do podziękowań za przybycie lub prezentacji filmu oraz zdjęć z Waszego wielkiego dnia.

Własny adres www

Twoja strona internetowa będzie dostępna pod indywidualną domeną.

Ochrona prywatności

Dostęp do Twojej strony ślubnej lub jej elementów (np. galerii zdjęć) może być przeznaczony tylko dla Twoich gości, którzy będą znali hasło.

Nieograniczona funkcjonalność

Twoja przyszła strona ślubna może zawierać niemal każdą funkcjonalność, jaką sobie wymarzysz. Tylko Twoja wyobraźnia Cię ogranicza. Najbardziej przydatne funkcjonalności na stronach ślubnych to:

  • Potwierdzanie przybycia
  • Rezerwacja przybycia
  • Mapy dojazdu
  • Opowiedzenia historii Waszej znajomości (tekst i zdjęcia)
  • Prezentacji filmów / galerii z uroczystości (także na hasło)
  • Księga gości
  • Wersje językowe

Chcesz taką stronę ?

Po prostu zostaw kontakt, oddzwonimy.


    Administratorem jest A1 Komputery Emil Wiatrak. czytaj więcej