Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych oraz sklepów - 501 243 634

Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych oraz sklepów

501 243 634

Dobra strona internetowa zarabia. Chcesz mieć taką stronę?

Na świecie jest obecnie ponad 1,6 biliona stron. W domenie .pl aktywnych około 2,6 miliona adresów. To dużo, prawda?

Zatem zapewne Twoja konkurencja również ma stronę internetową. Wiesz jak wyróżnić na jej tle? My wiemy i Ci pomożemy!


Nie sztuką jest mieć stronę.
Sztuką jest zrobienie z niej narzędzia,
które pomaga zarabiać.

Tak! chcę mieć dobrą stronę www!

Dobra strona internetowa zarabia. Chcesz mieć taką stronę?

Na świecie jest obecnie ponad 1,6 biliona stron. W domenie .pl aktywnych około 2,6 miliona adresów.

Twoja konkurencja zapewne także ma stronę. Wiesz jak wyróżnić na jej tle? My wiemy i Ci pomożemy!


Nie sztuką jest mieć stronę.
Sztuką jest zrobienie z niej narzędzia,
które pomaga zarabiać.

Po co mi strona internetowa?

Potrzebujesz stronę internetową lub pozycjonowanie?

Po prostu zostaw kontakt, oddzwonimy.


  Administratorem jest A1 Komputery Emil Wiatrak. czytaj więcej

  Strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb

  W Wołominie tworzymy strony internetowe w 100% dopasowane do Twojego biznesu i jego potrzeb. Dlatego każdy projekt podlega indywidualnej analizie i wycenie.

  Robimy strony „szyte na miarę”. A, jak wiadomo, do wykonania skutecznej witryny, nie bez znaczenia jest jej funkcjonalność, specyfika Twojej branży, zasięg działania oraz budżet. Inne wymagania będzie miał salon kosmetyczny w małym mieście, a inne restauracja w dużym. Inaczej należy wykonać stronę dla warsztatu samochodowego, a inaczej dla producenta pościeli lub sklepu z odzieżą.

  Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że życzysz swojej firmie jak najlepiej i chcesz mieć skuteczną stronę. To świetna wiadomość!


  Nie czekaj, zadzwoń już teraz: 501 243 634

  Czy warto mieć stronę internetową?

  Strona www to inwestycja. Tworzysz ją, żeby służyła zwiększeniu Twoich obrotów. Najczęściej będzie prezentowała Twoje produkty lub usługi oraz ‘zdobywała’ nowych klientów. Może też pełnić inne funkcje – na przykład odciąży Cię czasowo - zamiast wielokrotnie tłumaczyć kilku klientom jakąś rzecz, odsyłasz ich na stronę. Bywa, że posiadanie strony to kwestia wizerunkowa i budowy marki i zaufania do niej.

  Inwestycja w stronę internetową, a tym samym wybór jej wykonawcy powinien być dobrze przemyślany.


  Skontaktuj się
   

  Strony internetowe Wołomin

  Jako firma A1 Komputery, od początku swojej działalności tworzymy strony www dla firm z Wołomina i powiatu wołomińskiego (Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Marki, Radzymin, Dąbrówka, Klembów, Tłuszcz, Jadów, Strachówka, Poświętne) oraz Warszawy. Pomimo iż strony internetowe można bez problemu robić na odległość, to dla większości naszych Klientów, spotkanie osobiste jest bardzo ważne. Fakt, że jesteśmy blisko naszych Klientów sprawia, że lepiej poznajemy ich firmy. Dzięki temu tworzymy dla nich lepsze strony www.

  Jeśli Twoja strona ma być najlepsza i szukasz sprawdzonego wykonawcy z WWL, to jesteś we właściwym miejscu.


  Tworzenie stron www - kontakt
   

  Czy Twoja strona jest dobra?

  Możliwości techniczne i trendy wizualne (graficzne) bardzo szybko się zmieniają. Dlatego też, co jakiś należy pomyśleć o odświeżeniu minimum layoutu, czyli interfejsu graficznego, strony. W wielu przypadkach, chociażby ze względów bezpieczeństwa, poprawić aspekty techniczne, zmienić silnik zarządzania treścią (CMS) itd. Zobacz zmiany na naszym przykładzie:


  Poproś o analizę

  Jaka powinna być Twoja strona www?

  Przede wszystkim SKUTECZNA! Wyznajemy zasadę, że dobra strona internetowa jest jak dobry handlowiec. Inwestujesz w nią, aby osiągać większe obroty i zyski.

  O skuteczności strony decydują między innymi wygląd graficzny, dobór kolorystyki, układ poszczególnych elementów, ale także poprawność techniczna, szybkość wczytywania. Nie bez znaczenia są także treści i użyty język i jego wpływu na podświadomość klienta.


  Cechy dobrej strony

  Cechy dobrej strony internetowej


  • Przyjazna Google (SEO friendly). Google to najpopularniejsza przeglądarka na świecie. Dobra strona internetowa bezwzględnie musi być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.
   Czytaj też: Pozycjonowanie stron internetowych
  • Przyjazna użytkownikowi (user friendly). Potencjalny Klient, który trafi na Twoją stronę powinien łatwo móc odnaleźć na niej to czego szuka. Skoro strona ma dla Ciebie zarabiać, to musi być skuteczna. aby była stworzona językiem korzyści, podkreślająca wyjątkowość Twoich usług i zachęcająca do kontaktu.
  • Atrakcyjna wizualnie. Jak powszechnie wiadomo ludzie kupują oczami. Dlatego też szata graficzna strony internetowej powinna być starannie opracowana. Układ poszczególnych elementów, dobór kolorystyki, zdjęć lub grafik może mieć kluczowe znaczenie dla skuteczności witryny.
  • Szybka i poprawna technicznie. Jeśli Twoja strona internetowa otwiera się zbyt długo, albo jej poszczególne elementy nie wyświetlają się prawidłowo, użytkownik, który na nią trafi prawdopodobnie bardzo szybko ją zamknie, a Ty stracisz Klienta.
  • Responsywna. Żyjemy w czasach, gdy coraz więcej ruchu na stronach internetowych jest wykonywanych za pośrednictwem urządzeń mobilnych (smartfony – komórki, tablety). Bezwzględnie zatem Twoja strona powinna na każdym urządzeniu działać prawidłowo na każdym urządzeniu. Strona musi być responsywna (responsive web design - RWD).
  • Bezpieczna. Każda strona jest narażona na rozmaite „ataki hakerskie” wykorzystujące luki w bezpieczeństwie witryn internetowych. Prawidłowe zabezpieczenie strony pozwoli Ci uniknąć przykrej sytuacji, w której Twoja strona zacznie reklamować środki na potencję lub strony dla dorosłych.
  • Zgodna z RODO. Jako posiadacz strony, w określonych przypadkach (bardzo często) staniesz się Administratorem Danych Osobowych swoich Klientów i potencjalnych Klientów. Dlatego warto zadbać o właściwą politykę prywatności i zgodność z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych.
  • Łatwa w obsłudze. Wygodny i intuicyjny panel administracyjny stanowi spore ułatwienie w d zarządzaniu tekstami, zdjęciami i wyglądem witryny. Budowa strony internetowej w oparciu o system zarządzania treścią (Content Management System – CMS) skraca czas niezbędny do jej obsługi i ułatwia późniejszą rozbudowę.

  700% wzrostu użytkowników, 3600% wzrostu wyświetleń

  Nie tak dawno temu zadzwonił do nas człowiek, który niemal całkowicie stracił "klientów z internetu". Warto uczyć się na cudzych błędach. Dlatego przeczytaj historię pewnej strony:


  Jak zwiększyliśmy liczbę użytkowników o ponad 700%

  Widoczność wzrost SENUTO

  Powiększ

  Strony internetowe już od 1600 zł

  Nawet najprostsze strony internetowe mogą w zwięzły, ale atrakcyjny wizualnie sposób zaprezentować Twoją ofertę. Takie witryny jesteśmy w stanie wykonać już nawet za 1600 zł netto.

  Zazwyczaj mają one charakter stron firmowych one page, albo stron produktowych landing page. Takie witryny mogą zarówno służyć do prezentacji oferty firmy (być samodzielną witryną), jak i zostać skonstruowane jako element jakiej kampanii marketingowej (np. promocji wydarzenia albo produktu, sprzedaży e-booka, zapisów na listę mailingową itd.).

  Sklep internetowy już od 3 999 zł

  Planujesz przenieść swój biznes do Internetu? Chcesz zacząć sprzedawać przez internet, albo wzbogacić swoją stronę www o sklep internetowy?

  NAPISZ lub ZADZWOŃ 501 243 634


  Profesjonalne strony firmowe - Cennik


  Gdy Twoja strona internetowa ma być zaprojektowana z myślą o naturalnej widoczności w wyszukiwarce Google proponujemy Ci kilka możliwości. Poniższy cennik stron internetowych ma charakter ogólnej prezentacji poziomu naszych cen. Podlega on jednak oczywiście indywidualnym modyfikacjom i negocjacjom.

  Cechy wspólne stron, które tworzymy:

  Przyjazna Google - wykorzystując naszą wiedzę z zakresu pozycjonowania sprawimy, że Twoja strona będzie przyjazna największej światowej wyszukiwarce, czyli Google.

  Wizytówka w Google – w ramach naszych usług stworzymy lub poprawimy wizytówkę Twojej firmy w mapach Google (Google Moja Firma).

  Strona mobilna - coraz więcej osób korzysta ze smartfonów, dlatego witryna www, którą dla Ciebie wykonamy będzie w pełni responsywna (RWD). Niezależnie od tego, czy będzie otwierana na komputerze, tablecie czy smartfonie, jej wygląd automatycznie się dostosuje do urządzenia.

  Możliwość samodzielnych zmian - Strona może być oparta o system zarządzania treścią (CMS - np. Wordpresss). Dzięki temu, każdy użytkownik bez problemu zmieni treść strony lub doda nową, zaktualizuje zdjęcia itd.

  Profesjonalne zdjęcia - jeśli nie posiadasz zdjęć, to na nasz koszt dobierzemy grafiki z banków zdjęć (stock). Dzięki profesjonalnym fotografiom, Twoja strona będzie jeszcze skuteczniejsza.

  Nowoczesny wygląd - projektujemy strony internetowe zgodne z najnowszymi trendami web desing.

  Bezpieczeństwo - strona zostanie wykonana z uwzględnieniem najlepszych praktyk z zakresu bezpieczeństwa aplikacji mobilnych.

  Certyfikat SSL – zielona kłódka w przeglądarce internetowej niewątpliwie wpływa na wiarygodność strony www. Zainstalujemy na Twojej stronie certyfikat SSL zgodnie z możliwościami jakie daje posiadany hosting.

  Statystyki - wdrażając stronę internetową połączymy ją z narzędziami analitycznymi (Google Search Console oraz Google Analytics). Pomoże to badać jej skuteczność oraz planować rozwój.

  Gwarancja - jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych stron, dlatego udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na poprawność jej działania.

  Dopal swoją stronę – usługi dodatkowe do stron www

  Jeśli nie masz czasu, albo nie masz odpowiednio lekkiego pióra, aby uzupełnić swoją stronę chwytliwym treściami, to możesz zlecić to nam. Oto, co możemy dla Ciebie zrobić:

  Projekt struktury i analiza pod SEO – jeśli myślisz o wysokich pozycjach w Google „strona główna”, „oferta”, „o nas” i „kontakt” to za mało. Wykonamy analizę branży, zrobimy badanie konkurencji i dobierzemy słowa kluczowe. Na podstawie zebranych danych zaproponujemy optymalny pod Google i Twojego potencjalnego Klienta projekt struktury Twojej nowej strony. Od 500 zł

  Plan i treści tekstowe na stronę główną – najlepiej pozycjonują się strony z dużą ilością unikatowej, oryginalnej treści. Objętość strony frontowej często sięga nawet 8-10 tysięcy znaków ze spacjami. To kilka kartek A4. Całość musi nie tylko być. Przede wszystkim musi zostać podzielona na sensowne części, być czytelna i zrozumiała oraz napisana językiem korzyści, aby odwiedzający stronę został Twoim Klientem. Przygotujemy oryginalny tekst zachęcający do skorzystania z Twoich usług, a przy tym przyjazny Google (SEO friendly). Od 1000 zł.

  Treści na podstrony oraz blog - „Content is king” – według wytycznych Google, algorytm wyszukiwarki coraz większą wagę przykłada do treści na stronie. Czasy „kopiuj – wklej” z innych stron bezpowrotnie minęły i można za to zostać boleśnie ukaranym. Oferujemy usługi copywriterskie, w ramach których teksty będą napisane zarówno z myślą o użytkownikach strony (Twoich potencjalnych Klientach), jak i o wyszukiwarkach. Od 200 zł.

  Pozycjonowanie - algorytm wyszukiwarki jest regularnie aktualizowany, dlatego warto dbać nie tylko o osiągnięcie wysokich pozycji w Google, ale także o ich utrzymanie. Szczegóły znajdziesz na stronie pozycjonowanie Wołomin.

  Przykładowe realizacje


  Opel Serwis Kobyłka


  Zobacz online

  Ar-Stol Meble na wymiar


  Zobacz online

  IdeaShutters Okiennice Wewnętrzne


  Zobacz online

  Przykładowe realizacje


  Opel Serwis Kobyłka


  Zobacz online

  Ar-Stol Meble na wymiar


  Zobacz online

  IdeaShutters Okiennice Wewnętrzne


  Zobacz online

  Często zadawane pytania


  1Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?
  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - wycenę strony www lub sklepu dokonujemy na podstawie analizy potrzeb i wymagań Klienta. Orientacyjne ceny naszych usług znajdziesz klikając TUTAJ
  2Czy są jakieś dodatkowe opłaty za stronę?

  Strona internetowa musi posiadać jakiś adres (tzw. domena, np. www.nazwa-twojej-firmy.pl) oraz być gdzieś przechowywana w Internecie (tzw. hosting – serwer).

  Decydując się zatem na posiadanie strony musisz:

  1. Kupić wykonanie strony (u nasz koszt jednorazowy)
  2. Kupić adres (domenę) oraz miejsce na stronę (trzeba płacić co roku)
  3Ile kosztuje domena i serwer?

  Aby Państwa strona była na stałe obecna w sieci, musicie wykupić domenę (adres www) oraz serwer (hosting). Te dwie usługi należy wykupić i regularnie (co roku) opłacać.

  Istnieje możliwość wykupienia ich u nas albo w innych firmach.

  Zależnie od potrzeb i parametrów roczne koszty utrzymania powyższych usług na przyzwoitym poziomie od 100 zł netto / rocznie.

  4Czy napiszecie teksty na moją stronę?

  Na życzenie Klienta, to po naszej stronie może leżeć przygotowanie treści na stronę. Czemu warto z tej usługi skorzystać? Z jednej strony to oczywiście wygoda. Z drugiej, profesjonalnie napisany tekst, pozwala w sposób naturalny osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarkach.

  Ceny już od 50 zł netto za tekst na jedną podstronę.

  5Skąd wziąć zdjęcia na moją stronę internetową?

  Podczas tworzenia stron wykorzystujemy zarówno zdjęcia dostarczone przez właściciela firmy (osobę zamawiającą stroną), jak i kupujemy obrazu z banków zdjęć.

  Na życzenie, możemy także zatrudnić fotografa, który wykona niezbędne fotografie do wykorzystania na stronie (i nie tylko).

  6Czy będę pierwszy w google?

  To zależy… Większość wykonanych przez nas stron w ramach wyszukiwania lokalnego pojawia się na pierwszej stronie w Google. Wpisz na przykład "catering wołomin" - kliknij i sprawdź, jaką pozycję ma "nasza" strona ubarborki.pl.

  Dokładamy wszelkich możliwych starań, abyś był na pierwszych pozycjach w Google. Skutek finalny zależy jednak od bardzo wielu czynników, które w ramach algorytmu ustalają pozycje Twojej strony w Google.

  Czytaj więcej o pozycjonowaniu.

  7Czy moja strona będzie bezpieczna?
  Tak. Przy tworzeniu stron internetowych wykorzystujemy najlepsze praktyki z zakresu bezpieczeństwa aplikacji webowych oraz naszą najlepszą wiedzę.
  8Czy dajecie gwarancję?
  Tak. Na poprawne działanie wykonanych przez nas stron dajemy gwarancję. Niezwłoczne i bezpłatnie usuniemy wszelkich nieprawidłowości w działaniu serwisu przez okres 1 roku od dnia jego uruchomienia. Oczywiście nie dotyczy to błędów spowodowanych przez użytkownika lub po stronie dostawcy hostingu.
  9Czy będę mógł sam dodawać coś na stronę?
  Tak. Jeśli strona którą dla Ciebie wykonamy będzie oparta o system zarządzanie treścią (CMS). W innych przypadkach, będzie to możliwe w przypadku posiadania podstawowej wiedzy o HTML.
  10Czy będę umiał sam dodawać coś na stronę?
  W przypadku stron opartych o system zarządzanie treścią (CMS), takich jak na przykład Wordpress, możemy przeszkolić właściciela z podstaw dotyczących jej administrowania. Bez niczyjej pomocy będzie możliwe dodawanie nowych i/lub modyfikowanie istniejących stron, wpisów na blogu, galerii zdjęć itd.